Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Informacja ustawowa

W związku z wejściem w życie ustawy z dnia 22 lipca 2016 r. o zmianie ustawy o ochronie zdrowia przed następstwami używania tytoniu i wyrobów tytoniowych, zgodnie z art. 7f tejże ustawy, zabrania się sprzedaży na odległość, w tym transgranicznej sprzedaży na odległość:

  • wyrobów tytoniowych,
  • papierosów elektronicznych i pojemników zapasowych oraz ich części.

Informujemy, że z dniem 8 września 2016 r. wprowadzamy zakaz sprzedaży detalicznej przez sklep internetowy bongoclub.pl poszczególnych grup towarowych:

  • tytoni (papierosowych, fajkowych, do fajki wodnej),
  • tabaki,
  • cygar i cygaretek,
  • papierosów,
  • papierosów elektronicznych i pojemników zapasowych oraz ich części.

Cały pozostały asortyment poza w/w będzie sprzedawany bez ograniczeń.

Zakaz sprzedaży nie dotyczy klientów prowadzących działalność gospodarczą.

Informacje o firmie

O NAS

Beta

Firma BETA powstała w 2003 roku jako kontynuacja rodzinnego biznesu. Jesteśmy bezpośrednim importerem, eksporterem oraz dystrybutorem akcesoriów i gadżetów tytoniowych, alkoholowych oraz innych produktów dla palaczy. W naszej ofercie znajdziecie szeroki asortyment fajek wodnych, bong, młynków, papierośnic, popielniczek i innych akcesoriów dla palaczy oraz wiele drobiazgów, które przydadzą się miłośnikom palenia i nie tylko.

BongoClub

Marka BongoClub powstała w 2014 roku i jest integralną częścią firmy Beta. Ideą stworzenia marki było otwarcie się na nowe źródła dystrybucji, w tym głównie na stworzeniu własnego sklepu internetowego, jak również na dystrybucji za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej przy współpracy z różnymi innymi podmiotami. Zdobyte w firmie Beta doświadczenie i wiedzę chcemy poprzez BongoClub chcemy jeszcze bardziej poszerzać oferując swoim dotychczasowym i przyszłym kontrahentom nowoczesne podejście do biznesu oraz wyjść na przeciw oczekiwaniom naszych klientów. Kupując w sklepie www.bongoclub.pl masz pewność, że bardzo szybko otrzymasz produkt wysokiej jakości, który zadowoli najbardziej wymagającego konesera.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Copyright © 2016 www.nazwa.pl Sklepicom - sklepy internetowe